Evde Çalışmayı Bırakmayan İşkoliklere Çalışma Masası Önerileri

EVDE ÇALIŞMAYI BIRAKMAYAN İŞKOLİKLERE ÇALIŞMA MASASI ÖNERİLERİ

Verimli bir çalışma için ergonomik bir masa ve sandalyenin şart olduğunu biliriz. Bir odaya hem görsel zenginlik katan hem de işlevi büyük olan çalışma masaları özellikle işkolikler ve sınav döneminde olan öğrenciler için çok faydalıdır. Yatak odanızda veya çalışma odanızda kullanacağınız çalışma masanızın hem evin genel havasına hem de sizin ihtiyaçlarınıza uyması oldukça önemli.

İhtiyacınız ders çalışma masası ise bilgisayarınızı ve kitaplarınızı rahatça konumlandırabileceğiniz geniş ve rahat bir masa tercih etmelisiniz. Defterler, kitaplar, bilgisayar, kalemlik ve masa lambası rahatça sığabilsin ve siz konuya yoğunlaşabilin. Konsantrasyon olmazsa olmaz…

Eğer kitap okumayı ve kütüphane oluşturmayı seviyorsanız kitaplıklı çalışma masası tercih edebilirsiniz. Bir bibliyofil için en değer verdiği şey elbette kitaplarıdır ve kitaplıklı çalışma masası odanıza hem detay hem de işlev kazandırır. Okuma kitapları, ders kitapları ve tüm kitap arşivinizi hem toparlayan hem de sergileyen bu modeller sizi dağınıklıktan kurtarırken aynı zamanda odanıza zengin bir ifade katar.

Öğrenci çalışma masası her zaman derli topu olmaz. Tüm dağınıklığı ustaca kotaracak, konforlu bir alan sunacak modeller Doğtaş kalitesi ile evinize geliyor. Modeller titizlikle tasarlanıyor. Sınavlar iyi geçsin, tezler yazılsın, yarışmaya girecek metinler kağıda kolayca dökülsün diye…

Evde çocuk varsa çocuk çalışma masası modelleri ilgi alanınıza giriyor demektir. Neşeli, cıvıl cıvıl, enerjik çocuk çalışma masası modelleri ile ona harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Yaratıcılığı besleyen, hayal gücünü diri tutan ve çocuğunuza kendini bir alana ait hissetmesini sağlayacak modelleri Doğtaş’ta bulabilirsiniz.

Mobilya seçerken önemli kriterlerden birisi de renktir. Seçiminiz beyaz çalışma masası ise seçenek oldukça fazla. Beyaz rengin sade ve özgür duruşu odanıza aydınlık bir ifade kazandırır. Ferah mekanların vazgeçilmezi olan beyaz renk çalışma masanızda da harika duracak.

Doğal ve nostaljik karakteristiği sevenlerin öncelikli tercihi olan ahşap çalışma masası modelleri son derece şık bir akımın temsilcisi olmaya devam ediyor. Ortama sıcaklık ve asalet katan ahşap konforunu çalışma masanızda da görmek isterseniz seçeneğiniz oldukça fazla. Ahşabın canlı duruşu ve doğanın enerjisini taşıyan niteliği tercihinizi ondan yana kullanmanızı sağlayacak.